FORGOT YOUR DETAILS?

TEKLİF İSTEYİN

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için mümkün olduğunca doldurmaya özen gösterin,

BİZ KİMİZ VE NELER YAPARIZ

Türkiye’nin sayılı kesici takım üreticileri arasında yer alan TURCAR ailesinin temelleri 25 yıllık bir hırdavat deneyimine dayanmaktadır.

Birçok sektörde kullanılmak üzere üretilen kesici takımların yanı sıra, firmalardan gelen özel talepleri karşılayarak ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler üreterek kendini profesyonel bir noktaya taşımıştır. Bu anlamda firmaların sarf malzeme maliyetlerini düşürerek ve proses süreçlerini daha verimli hale getirerek büyük başarılara imza atmıştır. 2019 yılının başında şirket içi köklü değişim kararları alınmıştır. Bu kapsamda, üretim hattında 5S ve Kaizen çalışmaları başlatıldı, Satış & Pazarlama stratejileri ve yapılanması yenilikçi bir kurgu ile geliştirildi, ERP / MRP maliyet çalışma sürecini geliştirerek, dünya genelinde rekabet etme gücümüzü daha da ileriye taşımak için tüm paydaşlarımız ile birlikte çalışarak bu süreç en optimum seviyeye ulaştırıldı, Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımları daha da artırıldı.

Bu ve bunun gibi bir çok değişim ve gelişim adımlarının atılması ile birlikte TURCAR ailesi olarak sürekli ve sürdürülebilir bir büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

ÖZEL TAKIM

Üretim süreçlerinizi inceleyerek teknik çizimler eşliğinde size en uygun takımı üretiyoruz.

ARGE - ÜRGE

Sürekli gelişim yolunda ileri teknoloji makina parkurumuzda paydaşlarımızdan gelen geri bildirilmlerle sürekli Ar-ge ve Ür-Ge çalışmaları yapmaktayız.

KATALOG ÜRÜN

6500 çeşitden fazla, sektörümüzdeki en geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

SATIŞ ve PAZARLAMA

Tüm Türkiye'de uzman teknik satış kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte %100 yerli sermaye olan TURCAR markamızı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.

PAZARIMIZ

  • Savunma
  • Havacılık
  • Otomotiv
  • Makina
  • Medikal

GELİŞİM AŞAMALARIMIZ

2005

% 100 Yerli Üretim başlangıç

2010

TUBİTAK Projesi

2015

İhracat Başladı

2017

Almanya EMO Fuarına Katılım

2021

Kırıkkale Silah İhtisas OSB Fabrika Temeli Atıldı

BİZİMLE ÇALIŞIN

Projeniz için en iyi sonuçları almak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

TOP